Publicystyka

Tak Platforma wdraża swoje projekty mieszkaniowe? Magazyn Śledczy: Atrakcyjne lokalne trafiają w ręce urzędników i ich najbliższych

Ujawniamy kulisy skandalu związanego z przydziałami przez jeleniogórskie władze mieszkań komunalnych. W jaki sposób atrakcyjne lokale trafiają w ręce urzędników i ich najbliższych? Jak miasto monitoruje czy lokale są przyznawane na sprawiedliwych zasadach?

Jak to możliwe, że czynsz za socjalny lokal wielkości 15 metrów kwadratowych bez łazienki wynosi ponad 400 złotych? Jak to możliwe, że mimo podwyżek podatku od nieruchomości właściciele pól golfowych nadal płacą tą samą najniższą stawkę – jednego grosza za metr kwadratowy? Jak do pytań o nieprawidłowości odniósł się prezydent Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak wybrany z listy Platformy Obywatelskiej i cieszący się poparciem polityków opozycji? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:35 w TVP1.

ZWIASTUN:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KZ3qVtPA9cU

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas, Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij