Najnowsze wiadomości z kraju

Tabloid sugeruje, że Bodnar nie wypuści Kamińskiego i Wąsika. “Nie posłuchał apeli prezydenta”

– Prof. Adam Bodnar nie posłuchał apeli prezydenta Andrzeja Dudy – podał w czwartek “Super Express”. Z informacji gazety wynika, że minister sprawiedliwości i prokurator generalny podjął decyzję i nie zarządzi przerwy w odbywaniu kary przez polityków PiS.

Bodnar – jak twierdzi redakcja – chce przekazać możliwie szybko sprawę w ręce prezydenta. “Super Express” napisał, że najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu na biurko Andrzeja Dudy trafią akta sprawy skazanych byłych ministrów razem ze stanowiskiem Bodnara.

Gazeta publikuje ponadto w czwartek wyniki badania, w którym zapytano ankietowanych, jak oceniają decyzję prezydenta o wszczęciu postepowania o ułaskawienie dla Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. 57 proc. oceniło ją źle, 27 proc. dobrze, a 16 proc. nie miało zdania.

Badanie zrealizował Instytut Badań Pollster 13 i 14 stycznia metodą CAWI na próbie 1048 dorosłych Polaków. Maksymalny błąd oszacowania wynosi 3 proc.

Źródło: (PAP) Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij