Rozrywka

Szykuje się wielki powrót rekordzisty “1 z 10”. Prowadzący innego teleturnieju już zaciera ręce

Artur Baranowski w listopadzie ubiegłego roku znalazł się na ustach całej Polski, kiedy to jako jedyny w historii uczestnik teleturnieju odpowiedział na wszystkie pytania i zgromadził na koncie rekordową liczbę punktów. Gdy ekonomiście spod Łodzi zrobiło się głośno, Baranowski zapadł się pod ziemię i unikał mediów. Nie wziął też udziału w wielkim finale teleturnieju. Teraz jednak szykuje się jego wielki powrót. Ma pojawić się w programie “Va Banque”.

Podczas ostatniego odcinka podcastu “Podsiadło&Kotarski” Radosław Kotarski, prezenter, który zastąpił usuniętego przez nielegalne władze TVP, Przemysława Babiarza w programie “Va Banque” zdradził, że najprawdopodobniej na antenie zobaczymy Artura Baranowskiego.

– Uczestnikiem drugiego odcinka, który będzie przeze mnie prowadzony, będzie pan Artur, legenda “Jednego z dziesięciu”. Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura — wyjawił Kotarski.

Pozostaje mieć nadzieje, że zapowiedź powrotu gwiazdora “1 z 10” do telewizji go nie speszy i po raz kolejny pokaże swój kunszt i wiedzę.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij