Najnowsze wiadomości z kraju

Szokujące słowa Sławomira Nitrasa. “Platforma Obywatelska poda wyniki wyborów przed Państwową Komisją Wyborczą”

Sławomir Nitras na antenie Polsatu zapowiedział, że “Platforma Obywatelska tworzy program komputerowy, który poda wyniki najbliższych wyborów parlamentarnych jeszcze przed Państwową Komisją Wyborczą”. Polityk występujący w programie „Graffiti” zapowiedział, że PO planuje alternatywny sposób liczenie głosów. 

Jeszcze w grudniu 2021 roku Donald Tusk zapowiedział powstanie programu komputerowego, który ma zliczać głosy wyborców niezależnie od PKW. Choć oprogramowania jeszcze nie ma, to zdaniem Nitrasa do jesiennych wyborów na pewno powstanie i będzie umożliwiał podanie wyników wyborów niezależnie od PKW.

Nitrasa dopytywano także o stosunki pomiędzy Tuskiem i Trzaskowskim. Zdaniem polityka są one “bardzo dobre”, a prezydent Warszawy jest “przyszłym kandydat na prezydenta Polski”.

Parlamentarzystę ze Szczecina pytano również o słowa Stefana Niesiołowskiego, który pojawił się na ostatnim spotkaniu z  Tuskiem, a w późniejszym wywiadzie dla “GW” zapowiedział usuwanie pomników i nazw ulic Jana Pawła II z przestrzeni publicznej.

– Jan Paweł II jest dla mnie jednym z dwóch, obok Lecha Wałęsy, symboli naszej wolności i zasługuje na ulice w polskich miastach. Ale jego rola w tuszowaniu afer pedofilskich musi zostać należycie wyjaśniona – zastrzegł Nitras.

Źródło: Stefczyk.info za Polsat News Autor: red
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij