Najnowsze wiadomości z kraju

Szokujące nagranie. Szkolna wycieczka biegała po trasie szybkiego ruchu

Do mediów społecznościowych trafiło szokujące nagranie. Widać na nim jak uczestnicy wycieczki szkolnej i ich opiekunowiebiegną po drodze szybkiego ruchu.

Nagranie trafiło do sieci w środę. Nagrano je 16 listopada, ok. 7:40 rano, na Drogowej Trasie Średnicowej w Chorzowie. Na nagraniu z wideorejestratora widać grupę dzieci i ich opiekunów, którzy biegną pasem drogi szybkiego ruchu. Wbiegają pod wiadukt, najprawdopodobniej próbując dostać się na pobliski przystanek autobusowy.

Stacja RMF FM poinformowała, że autor tego nagrania przekazał je już policji. Radiostacja ustaliła, że na miejsce wysłano od razu patrol, ale dzieci już tam nie było. Policjanci wyjaśniają obecnie co się stało, śledztwo jest prowadzone pod kątem narażenia dzieci na utratę zdrowia lub życia. Na razie ustalono, że ta wycieczka podróżowała autokarem, który miał kolizję na DTŚ w Chorzowie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. RMF Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij