Najnowsze wiadomości ze świata

Szokujące nagranie. Gonił policjantów z piłą łańcuchową, krzyczał Allahu Akbar

Do mediów społecznościowych trafiło szokujące nagranie. Widać na nim mężczyznę, który ściga policjantów z piłą spalinową w dłoniach.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w szkockim mieście Paisley. Tamtejsza policja nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. Ujawnili jedynie, że wcześniej doszło do kolizji samochodu z zaparkowanym radiowozem. Dwóch policjantów odniosło w niej obrażenia.

Na nagraniu widać mężczyznę, który biegnie po ulicy z piłą spalinową w dłoniach. Słychać, jak krzyczy coś, co brzmi jak Allahu Akbar.

 

Na kolejnym nagraniu widać, jak ten sam mężczyzna zostaje otoczony przez policjantów, zarówno mundurowych, jak i po cywilnemu. Szybko udaje im się go obezwładnić. Policja potwierdziła, że aresztowano 27-latka. Dodali, że nie ma już zagrożenia dla mieszkańców. Ujawnili też, że ich zdaniem ten incydent nie miał nic wspólnego z terroryzmem.

Źródło: Stefczyk.info na podst. BBC Autor: WM
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Pijany koczkodan uciekł z mieszkania i pokąsał pięć osób

0 0

Sprawca zamachu na premiera Słowacji ujawnił swoje motywy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij