Najnowsze wiadomości z kraju

Szok! Strajk Kobiet promuje zabijanie dzieci…kolędami

Działaczki Strajku Kobiet po raz kolejny obraziły chrześcijan. Tym razem w ramach promowania zabijania dzieci sprofanowały znaną kolędę. 

Incydent miał miejsce w Poznaniu. Grupa działaczek zorganizowała protest pod hasłem „Aborcję na życzenie ześlij nam panie”. W jego trakcie odśpiewały piosenkę w której znalazły się m.in. słowa „W bólach rodzić nie będziemy, dzieci chorych i niechcianych”. Była ona utrzymana na melodię kolędy „Bóg się rodzi”.

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1335601404946378753?s=20

To nie jest pierwszy taki przypadek. Nienawiść do chrześcijan od początku była ważnym elementem proaborcyjnych protestów. Wielokrotnie w ich trakcie dochodziło też do ataków na świątynie i przerywania mszy świętych.

Na początku grudnia wyszło też na jaw, że znana warszawska kawiarnia sprzedaje „opłatek” z charakterystyczną czerwoną błyskawicą. Zyski z jego sprzedaży są przeznaczone na wspieranie Strajku Kobiet.

 

Źródło: Stefczyk Info na podst. Niezależna Autor: WM`
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij