Najnowsze wiadomości z kraju

Sześć osób przykleiło się do szyby budynku przy Marszałkowskiej

Przy ul. Marszałkowskiej do szyby jednego z budynków przykleiło się sześć osób – poinformował w sobotę PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkomisarz Sylwester Marczak. Dodał, że po wylegitymowaniu tych osób czynności zakończono.

Jak przekazał rzecznik Komendy Stołecznej Policji, w sobotę do szyby jednego z budynków przy ulicy Marszałkowskiej przykleiło się sześć osób. “Administrator obiektu nie wniósł o naszą interwencję” – powiedział policjant.

Wskazał, że wśród przyklejonych do szyby jest też osoba małoletnia. “Po wylegitymowaniu tych osób czynności zakończono. W przypadku osoby małoletniej o sytuacji zostali poinformowani jej rodzice” – podał.

“Polska to wolny kraj, każdy może się przyklejać, gdzie chce, pod warunkiem, że nie będzie to naruszało prawa” – powiedział Marczak. “Zachęcamy do większej ostrożności przy korzystaniu z kleju” – dodał.

 

Źródło: PAP Autor: Bartłomiej Figaj
Fot. PAP/Andrzej Lange

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij