Najnowsze wiadomości z kraju

Szczepienia tematem do żartów? Hołownia drwi z deklaracji Andrzeja Dudy

Andrzej Duda w rozmowie z Polsat News zapewnił, iż zamierza się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Sam jednak przyznał, iż “nie lubi, jeżeli ktoś operuje igłą w okolicy jego ramion”. Z tych słów zakpił lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Polski prezydent stwierdził, iż niezależnie od tego, czy ktoś jest entuzjastą szczepień czy też, powinien poddać się obecnej akcji. Polityk podkreślił, iż chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego też, wraz ze swoją rodziną, zamierza się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Sam jednak przyznał, iż nie przepada za sytuacjami, kiedy “ktoś operuje igłą w okolicy jego ramion, przedramion czy innej części ciała”.

Do słów prezydenta odniósł się Szymon Hołownia na antenie TVN24. Choć lider Polski 2050 sam zadeklarował, iż zamierza się zaszczepić, to jednak nie szczędził kpin pod adresem Andrzeja Dudy.

– Ta deklaracja, że nie lubi jak mu się majdruje igłą wokół ramienia to deklaracja godna dorosłego mężczyzny i męża stanu – mówił ironicznie polityk.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij