Najnowsze wiadomości z kraju

Szalona teoria Szymona Hołowni na temat szczepień. “Rząd PiS szczepi ludzi na potęgę, bo…”

Szymon Hołownia opublikował na swoim profilu sesję wideo na żywo, gdzie wypowiedział się na temat bieżących spraw w Polsce. Były kandydat na prezydenta odniósł się w pewnym momencie do tematyki szczepień, w przypadku której podzielił się ze swoimi widzami zaskakującą teorią.

Zdaniem lidera ruchu Polska 2050 prezes PiS Jarosław Kaczyński będzie próbował “zrobić wszystko, aby kupić jak najwięcej głosów od ludzi, którzy mogliby go poprzeć”. Według Hołowni wicepremier ma się obawiać jakiegoś niespodziewanego ruchu ze strony Jarosława Gowina, który mógłby doprowadzić do przeprowadzenia przyspieszonych wyborów. Stąd też były prezenter TVN uważa, iż plan Kaczyńskiego ma się opierać w dużej mierze na Narodowym Programie Szczepień.

– Jak się już mu ustabilizują szczepienia; przecież oni teraz szczepią ludzi na potęgę po to, żeby móc ich do wyborów – że tak powiem – przygotować w odpowiednim czasie – powiedział Hołownia.

Chociaż polityk uznaje szczepienia za dobrym stan rzeczy, to jednak nie wyklucza prawdopodobieństwa swojej teorii. Jego zdaniem opozycja musi być gotowa na ewentualne przyspieszone wybory.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij