Najnowsze wiadomości ze świata

Syn Trumpa złapał koronawirusa

Najstarszy syn Donalda Trumpa Don Jr złapał koronawirusa. Obecnie przebywa w swoim domku myśliwskim.

42-letni Don Jr został zdiagnozowany na początku tego tygodnia ale dopiero teraz wyszło to na jaw. Jego rzecznik ujawnił, że jak na razie nie ma żadnych objawów i przestrzega wszystkich zaleceń lekarzy. Obecnie przebywa na kwarantannie w swoim domku myśliwskim.

Na razie nie jest jasne w jaki sposób się zaraził. Jego partnerka, była dziennikarka Fox News Kimberly Guifoyle zachorowała na COVID-19 w połowie roku. Wtedy nie zaraził się od niej.

Don Jr, który zdaniem wielu komentatorów może wystartować w wyborach prezydenckich w 2024 roku, jest już drugim synem Trumpa który złapał chińskiego koronawirusa. Wcześniej zdiagnozowano go u jego młodszego brata, 14-letniego Barrona. Ten jednak bardzo szybko przeszedł przez chorobę. Przez Covid przeszedł również sam prezydent, w jego wypadku konieczna była wizyta w szpitalu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. BBC Autor: WM
Fot. PAP/EPA/ERIK S. LESSER

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij