karambol Najnowsze wiadomości ze świata

Syn miał zabić ciężarną nastolatkę, ojciec miał pomagać mu ukryć zwłoki. Zostali aresztowani przez policję

W zeszłym tygodniu znaleziono zwłoki ciężarnej nastolatki i jej chłopaka. Teraz aresztowano w związku z tą sprawą 19-letniego mężczyznę i jego 53-letniego ojca.

18-letnia Savanah Soto, która była w 9 miesiącu ciąży, i jej 22-letni partner Matthew Guerra byli po raz ostatni widziani 22 grudnia. Jej rodzina zgłosiła jej zaginięcie gdy nie pojawiła się na umówionej wizycie lekarskiej i nie odbierała od nich telefonów.

Poszukująca ich policja z teksańskiego miasta San Antonio znalazła ich zwłoki w zaparkowanym samochodzie 26 grudnia. Stan rozkładu sugerował, że zginęli trzy czy cztery dni wcześniej. Powodem śmierci były strzały w głowę. Policjanci podejrzewali, że przyczyną ich śmierci była nieudana transakcja narkotykowa.

Teraz policja z San Antonio poinformowała o aresztowaniu Christophera Preciado. Podejrzewają, że 19-latek zamordował tę parę. Z racji tego, że zginęło też nienarodzone dziecko, grozi mu teraz kara śmierci lub dożywocie bez prawa do przedterminowego zwolnienia. Policjanci aresztowali też jego ojca Ramona Preciado. Ich zdaniem pomagał mu ukryć zwłoki.

Na jednym z nagrań z monitoringu widać było, że morderca uciekł z miejsca zbrodni półciężarówką. Policja ujawniła, że przy zwłokach Soto znaleźli telefon komórkowy, a federalni eksperci dali radę odzyskać z niego dane, które pozwoliły namierzyć ten samochód i miejsce zamieszkania podejrzanych. Policja stwierdziła, że ojciec podejrzanego wiedział, po co do nich przyszli, i od początku współpracował ze śledczymi. Spodziewają się, że usłyszy dodatkowe zarzuty.

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij