Rozrywka

Syn Hołdysa usunął konto, bo ujawniono wpisy z krytyką TVP

Tytus Hołdys, syn znanego z niechęci do rządu Zbigniewa Hołdysa, rozpoczął współpracę z portalem należącym do Telewizji Polskiej. Usunął konto, gdy przypomniano mu, co o niej pisał.

W środę ruszył portal SwipeTo. To portal stworzony przez Telewizję Polską, który jest celowany w młodzież. Prace nad nim trwały ponad dwa lata, a treści na nim tworzy 30-osobowa redakcja, a także zaproszeni do projektu influencerzy i podcasterzy. „Portal zaprezentuje sprawy zajmujące pokolenie Zet, w tym informacje ze świata sportu, muzyki, gamingu i popkultury” – poinformowało Wirtualne Media biuro prasowe TVP.

Wielu internautów ze zdziwieniem zauważyło, że wśród autorów, z którymi współpracuje nowy serwis, jest także Hołdys. Wiele osób zastanawiało się jak przyjmie to jego ojciec, który dzisiaj jest znany bardziej z ataków na rząd i prawicę niż z działalności muzycznej.

Jedna z użytkowniczek Twittera, Emilia Kamińska, zauważyła natomiast, że sam Hołdys junior wielokrotnie – i często w wulgarny sposób – atakował TVP na swoim Twitterze. „Szanowny panie Tytusie, pracowniku należącego do TVP serwisu SwipeTo – jest pan wspaniałym człowiekiem” – skomentowała, ilustrując swój wpis odpowiednimi zrzutami ekranu.

Reakcja była natychmiastowa. Hołdys… usunął konto na Twitterze.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Wirtualne Media, Twitter Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij