Rozrywka

“Super Express” wyliczył, ile Wieniawa zarobiła w Walentynki. Kwota zwala z nóg

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek i potrafi to wykorzystać. Jak wyliczył “Super Express” tylko w same walentynki miała zarobić prawie…milion złotych.

Według ustaleń tabloidu w lutym gwiazda miała wziąć udział w dwóch walentynkowych kampaniach reklamowych – w jednej promowała biżuterię w drugiej bieliznę. Za pierwszą miała zainkasować 400 tys. a za drugą o 100 tys. więcej.

Trzeba przyznać, że pieniądze robią wrażenie. Tym większe, że to przecież zaledwie ułamek tego co może zarobić aktorka w tym roku. Gwiazda gra jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu “Teściowie”, wystąpi też w teatrze, a w zanadrzu ma jeszcze role filmowe. Co więcej, na Julię czekają koncerty, kolejne reklamy oraz pieniądze z promowania marek na swoich “social mediach”.

Co więcej, według wcześniejszych ustaleń “SE” do kwoty zarobionej ostatnio należy doliczyć jeszcze milion, złotych, które zarobiła w dwa pierwsze dni 2023 roku kiedy wystartowały dwie duże kampanie reklamowe z jej udziałem.

Młodej gwieździe życzymy, by od tego pasma sukcesów nie przewróciło jej się w głowie.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Kolejny incydent na granicy z Białorusią. Zniszczono karetkę

0 0

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij