Najnowsze wiadomości ze świata

Studentka zginęła wracając do domu. Wszystko przez balon z helem

W centrum Limy w Peru doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne. Wypadek miał miejsce w czwartek i był spowodowany eksplozją balonu z helem w busie.

Ofiarą śmiertelną jest 22-letnia Diana Jennifer Quispe Ochoa. Jej ojciec, Juan Quispe Ochoa, poinformował, że Diana wracała do domu w dzielnicy Comas z centrum Limy. Kiedy długo nie wracała, zadzwonił do niej. Telefon kobiety odebrał policjant, który poinformował o wypadku.

Diana, studentka inżynierii, została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety, obrażenia były zbyt poważne i zmarła niedługo po przyjęciu.

Cztery inne osoby podróżujące busem również odniosły obrażenia. Policja prowadzi dochodzenie, aby ustalić, dlaczego doszło do wybuchu balonu. Zebrano dowody i przesłuchano kierowcę, aby wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij