Najnowsze wiadomości ze świata

Strzelanina w szpitalu psychiatrycznym. Są ofiary

W szpitalu psychiatrycznym w New Hampshire doszło do strzelaniny. Nie żyją dwie osoby, w tym napastnik.

Zdarzenie miało miejsce w szpitalu psychiatrycznym w mieście Concord – jedynej takiej placówce w NH, którą zarządzają władze stanowe.

Płk Mark Hall z policji stanowej poinformował, że strzelanina miała miejsce w jego lobby. Sprawca, którego tożsamości nie ujawniono, zastrzelił jedną osobę. Następnie sam został zastrzelony przez policjanta stanowego, który pilnował tego szpitala.

Prokurator generalny NH John M. Formella poinformował, że ofiarą był 63-letni Bradley Hass, były szef policji w mieście Franklin, który pracował w tym szpitalu jako ochroniarz. Podjęto próbę reanimacji, ale nie udało się go uratować.

Na razie nie jest jasne jakie były motywy sprawcy i czy próbował dokonać masakry. W piątek policja poinformowała, że w pobliżu szpitala znaleziono tajemniczy samochód i wysłano do jego sprawdzenia saperów, ale na razie nie jest jasne czy coś znaleźli.

Źródło: Stefczyk.info na podst. ABC Autor: WM
Fot. Austin102 CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij