Najnowsze wiadomości z kraju

Strzelanina w Sandomierzu. Nie żyje jedna osoba

W jednym z bloków w Sandomierzu doszło do strzelaniny. Najprawdopodobniej mężczyzna postrzelił byłą żonę, po czym popełnił samobójstwo.

W niedzielę po południu sandomierskie służby dostały zgłoszenie, że w jednym z mieszkań sąsiedzi usłyszeli strzały. Gdy dotarli na miejsce, znaleźli w nim ranną 48-letnią kobietę. Miała ranę postrzałową. Zabrano ją do szpitala, jest w ciężkim stanie.

Policjanci ustalili, że ostatnią osobą, którą widziano w mieszkaniu, był jej 50-letni były mąż. Rozpoczęły się jego poszukiwania. W pewnym momencie patrol usłyszał kolejny strzał w innym mieszkaniu. Po wyważeniu drzwi znaleźli w nim poszukiwanego mężczyznę. Miał ranę postrzałową i nie dawał oznak życia, lekarz stwierdził zgon.

Policja obecnie wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawdzają też w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie broni palnej.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVN24 Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij