Zwłoki w lesie poszukiwany morderca Najnowsze wiadomości z kraju

Strzały podczas lekcji WF-u w Ciechanowie. Dwoje uczniów poszkodowanych

Policja szuka sprawcy strzelaniny, do której doszło podczas lekcji wychowania fizycznego na szkolnym boisku w Ciechanowie. Dwoje nastolatków zostało niegroźnie poszkodowanych. Napastnik prawdopodobnie użył broni pneumatycznej.

Chwile grozy w ciechanowskiej szkole miały miejsce w czwartek około godziny 12:00. Jak informuje interia, podczas zajęć na boisku jednej ze szkół średnich nieznany sprawca ostrzelał uczniów. Oficer prasowa KMP w Ciechanowie, Magdalena Zarembska, którą cytuje portal, przekazała, że na razie nie udało się ustalić z jakiego dokładnie rodzaju broni strzelał sprawca. Podkreśliła, że wszystko wskazuj na to, że użył broni pneumatycznej.

Policja nie zalazła na miejscu zdarzenia śrucin, ani pozostałości po oddanych strzałach. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwoje uczniów. To 16-latka 15-latek, którzy mieli zaczerwienienia na skórze. Ich stan nie wymagał pomocy lekarskiej.

Według informacji portalu Extra Ciechanów, do strzelaniny doszło na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij