Mężczyzna zaatakował nożem policjanta podczas interwencji. Najnowsze wiadomości z kraju

Stołeczna policja zatrzymała mężczyznę, który atakował przechodniów maczetą

Ważne! Przed chwilą stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dzisiejsze ataki na terenie Warszawy – napisali po godzinie 16.30 na platformie X stołeczni policjanci.

Do zdarzeń doszło w piątek około godziny 08.40 na Bielanach. W pierwszym przypadku mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem na ulicy Kochanowskiego na Bielanach. “Podjechał do niego mężczyzna na rowerze, po krótkiej wymianie zdań zaatakował ostrym narzędziem i odjechał” – podała oficer prasowa bielańskiej komendy podinsp. Elwira Kozłowska. Drugiego mężczyznę uderzył.https://twitter.com/Policja_KSP/status/1720464586535571482Policjantka przekazała PAP, że na Woli, przy Lasku na Kole doszło do podobnego incydentu. Tam też miał zaatakować mężczyzna na rowerze. “Na razie jednak nie łączymy tych spraw. Sprawdzamy czy to ten sam mężczyzna” – dodała.

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny. Podkreśliła, też że poruszał się ciemnym rowerem górskim, typu damka.

 

Źródło: (PAP) Autor: Marta Stańczyk
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij