Najnowsze wiadomości ze świata

Stewardessa znalazła ukryty list o zmarłej dziewczynce. Tkwił w samolocie prawie 10 lat

Stewardessa amerykańskich linii lotniczych Frontier znalazła na pokładzie samolotu ukryte zdjęcie dziewczynki. Był tam także list, w którym napisano, że zmarła na nowotwór czterolatka nigdy nie miała okazji latać samolotem. Autorzy poruszającej wiadomości napisali, że „świadomość, że lata wysoko w chmurach, jest naprawdę wyjątkowa”.

W łazience samolotu amerykańskiej linii Frontier znaleziono zdjęcie zmarłej w 2014 roku czterolatki oraz list. Poruszającą wiadomość, która została ukryta za lustrem prawie 10 lat temu, znalazła stewardessa. Autorami są dziadkowie dziewczynki. Dziecko zmarło na rzadki nowotwór nerek. Sześć tygodni po jej śmierci lecieli oni tym samolotem i zostawili na pokładzie odręcznie napisaną wiadomość i zdjęcie wnuczki.

Nasz mały aniołek zawsze chciał latać – więc niech leci w ukryciu tak długo, jak to możliwe – napisali. Dodali, że „świadomość, że wnuczka lata wysoko w chmurach, jest naprawdę wyjątkowa”.

Załoga postanowiła skontaktować się z rodziną zmarłej czterolatki. Przekazali im, że pozostawią wiadomość ze zdjęciem tam, gdzie dotychczas była ukryta.

Matka dziewczynki podziękowała załodze za wiadomość o znalezisku. Kobieta, która po śmierci dziecka założyła fundację, przyznała, że „zawsze wiedziała, że Grace będzie przenosić góry”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij