Publicystyka

Stało się! Krzysztof Stanowski spotkał się z Marcinem Najmanem. Pięściarz przekazał dziennikarzowi pewną rzecz

“Pojedynek” Najman vs Stanowski był jednym z hitów internetu w ostatnich tygodniach. Panowie ostatecznie się spotkali podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie pięściarz wręczył dziennikarzowi legendarną wśród internautów kurtkę.

O sprawie zrobiło się głośno pod koniec ubiegłego roku. Wówczas doszło do słownej sprzeczki pomiędzy Najmanem, a Stanowskich, podczas której dziennikarz wyśmiewał się z pięściarza po jego ostatnich pojedynkach. Sportowiec ostatecznie zaproponował szefowi “Weszło” pojedynek, na co Stanowski “przystał” i zaproponował miejsce spotkania pod stadionem Rakowa Częstochowa 20 grudnia. Bokser pojawił się na miejscu w niebieskiej kurtce i czekał na dziennikarza, jednak szybko okazało się, iż był to jedynie żart.

Internauci szybko obrócili sprawę w jednego z najpopularniejszych memów ostatnich tygodni. Przeróbki z Marcinem Najmanem stojącym w niebieskiej kurtce często gościły w mediach społecznościowych czy na Youtubie.

Najman postanowił wykorzystać jednak sytuację oraz zamieszanie wokół jego osoby, wystawiając swoją kurtkę na aukcję WOŚP. Internauci wybłagali Stanowskiego, aby ten ją wylicytował. Dziennikarzowi udało się zebrać odpowiedni fundusz i został zwycięzcą licytacji. Nagrodę osobiście postanowił wręczyć mu pięściarz podczas 29. finału WOŚP.

Choć nie odbyło się bez kilku złośliwości to wszystko wskazuje na to, iż ostatecznie udało się zażegnać spór pomiędzy sportowcem, a dziennikarzem.

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=sr5rMcy2Q3s&feature=emb_title

Źródło: Twitter/ Youtube Autor: JD
Fot. screenshot

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij