Najnowsze wiadomości ze świata

Spacerował z psem na mrozie. Znalazł reklamówkę, w której był noworodek

Londyńska policja poszukuje matki, która porzuciła swoje dziecko. Noworodka znalazł w torbie na zakupy przypadkowy mężczyzna, spacerujący z psem. Na zewnątrz panował mróz, a dziecko było owinięte jedynie w ręcznik. Na szczęście nic mu się nie stało.

W czwartek po godzinie 21 we wschodniej części Londynu mężczyzna dokonał szokującego odkrycia. Jak opisuje „Daily Mail” znalazł on reklamówkę, w której leżał owinięty w ręcznik noworodek. Gazeta cytuje świadków twierdzących, że dziecko leżało w widocznym miejscu, a matka chciała, by je odnaleziono.

Spacerujący z psem mężczyzna, który natknął się na porzuconego noworodka powiadomił o tym fakcie służby. Dziecko trafiło pod opiekę lekarzy i choć termometry wskazywały -6 st. C., nie odniosło żadnych obrażeń.

Gazeta rozmawiała z właścicielką pobliskiej restauracji, która zwraca uwagę, że dziecko zostawiono w „naprawdę widocznym miejscu”. Podobnie uważają świadkowie akcji policyjnej.

Myślę, że matce zależało na odnalezieniu dziecka – oceniła kobieta w rozmowie z „Daily Mail”.

Uratowanie dziecka nie oznacza jeszcze zakończenia sprawy. Policja próbuje odnaleźć matkę noworodka. Śledczy zauważają, że musiała ona urodzić w domowych warunkach i może potrzebować pomocy medycznej. Funkcjonariusze zaapelowali o pomoc w jej zidentyfikowaniu i odnalezieniu.

Jeśli jesteś mamą dziecka, pamiętaj że Twoja córka czuje się dobrze. Bez względu na okoliczności, poproś o pomoc, dzwoniąc pod numer alarmowy – przekazały londyńskie władze.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij