Najnowsze wiadomości z kraju

Śmierć podczas posiedzenia rady miasta. Pracownik magistratu nie żyje

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta Zabrze doszło do nagłego zatrzymania akcji serca u Piotra Barczyka, miejskiego skarbnika. “Zmarł mimo reanimacji” – przekazał w rozmowie z PAP Dawid Wowra, rzecznik magistratu.

“Wciąż nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Nie żyje Piotr Barczyk. Doznał nagłego zatrzymania akcji serca podczas sesji Rady Miasta Zabrze. Łączymy się w bólu z rodziną oraz bliskimi” – powiedział Wowra.

Jak zapewnił, na miejsce niezwłocznie wezwany został zespół pogotowia ratunkowego. Mimo reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny.

Barczyk był skarbnikiem miasta nieprzerwanie od 1997 r. W tym czasie współpracował z trojgiem prezydentów. 31 stycznia 2024 r. skończył 61 lat.

Obrady rady miasta przerwano. Mają zostać wznowione we wtorek o godz. 12.00.

Źródło: PAP Autor: Patryk Osadnik
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Kandydat na wójta wygrał jednym głosem

0 0

Hotel z “Lśnienia” stanął w płomieniach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij