Rozrywka

Słynny aktor miał wypadek samochodowy. Żona zabroniła mu prowadzić

Słynny aktor Dick van Dyke miał w zeszłym tygodniu niegroźny wypadek samochodowy. Media donoszą, że jego żona zabrała mu kluczyki i zabroniła prowadzić.

97- letni van Dyke jest znany z takich produkcji jak Mary Poppins, Noc w Muzeum, czy seriali jak Airwolf, Columbo czy Hoży Doktorzy. W zeszłym tygodniu media doniosły, że miał wypadek w Malibu. Stracił kontrolę nad samochodem z powodu śliskiej drogi i uderzył nim w bramę jednej z posesji. Siła uderzenia nie była zbyt duża, nie spowodowała nawet otwarcia poduszek powietrznych, ale aktor uderzył twarzą w kierownicę. Skończyło się rozbitym nosem i ustami i wstrząsem mózgu, załoga karetki pogotowia opatrzyła go na miejscu.

Portal Radar Online donosi jednak, że ten wypadek przeraził jego żonę, 51-letnią Arlene Silver. Kobieta zdecydowała się zabrać mu kluczyki do auta i zabroniła mu prowadzić. Źródła portalu twierdzą, że aktor nie był tym zachwycony. Ma być świadomy swojego wieku, ale nie podoba mu się strata niezależności.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Gage Skidmore CC BY-SA 3.0
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij