Rozrywka

Słynnej modelce rozpadł się związek. Obwinia o to byłego męża

Brazylijska supermodelka Gisele Bündchen miała odwołać ślub ze swoim partnerem. Wini o to program Netflixa, w którym wziął udział jej były mąż.

Bündchen w latach 2000-2005 była związana z aktorem Leonardo DiCaprio. Po rozpadzie tego związku zaczęła się spotykać ze znanym futbolistą Tomem Brady’m. Wzięli ślub w 2009 roku, mają dwójkę dzieci. Ich małżeństwo wytrzymało 13 lat, wzięli rozwód w październiku 2022 roku.

W 2021 roku Bündchen zaczęła trenować jiu-jitsu. Jej instruktorami byli bracia Valente. PortalInTouch Weekly poinformował, że w zeszłym roku rozpoczęła związek z jednym z nich, Joaquimem, który jest młodszy od niej o dziewięć lat. Teraz portal poinformował, że ich związek się rozpadł. Modelka obwinia o to fakt, że jej były mąż wziął udział w programie satyrycznym Netflixa.

Brady wziął udział w programie Roast of Tom Brady. Polegał na tym, że jego znajomi – komicy, sportowcy, celebryci, a nawet aktor Ben Affleck – robili sobie z niego żarty. Niektóre z nich dotyczyły jego byłej żony i jej związku z instruktorem jiu-jitsu.

Jak informują źródła portalu, uwaga, jaka skupiła się po tym programie na Valente, to było dla niego za dużo. „Joaquim to zwykły koleś. Nie jest przyzwyczajony do uwagi, jaką dostawał” – powiedziało ich źródło. Dodało, że wiele osób pytało go o to, czy jest powodem rozpadu małżeństwa Bündchen, a jemu bardzo się to nie podobało.

 

Portal informuje, że Bündchen i Valente nie są już razem. Nie wiadomo, kiedy się rozstali, ale po raz ostatni widziano ich wspólnie pod koniec kwietnia. Modelka obwinia o to udział swojego byłego męża w tym programie. Twierdzi, że zgadzając się na to „namalował cel na plecach Joaquima”. Przedstawiciele modelki nie odpowiadają na razie na pytania mediów. Brady przyznał, że nie podoba mu się to, jak jego występ wpłynął na jego rodzinę, i drugi raz by się na niego nie zgodził.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Page Six Autor: WM
Fot. Arezzo Brasil - YouTube - GISELE BUNDCHEN - VERÃO AREZZO 2019

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij