Publicystyka

Skandaliczne słowa posłanki Lewicy nt. śmierci arcybiskupa: “Wszyscy powinni się radować, że tam jest”

W niedzielę 12 grudnia zmarł arcybiskup Stanisław Nowak. Nie wszyscy jednak potrafili godnie uczcić odejście duchownego z tego świata, o czym doskonale świadczy skandaliczny wpis posłanki Lewicy.

Informację o śmierci arcybiskupa Sławomira Nowaka podała archidiecezja częstochowska. Duchowny miał 86 lat, z czego 67 poświęcił posłudze kapłańskiej. W 1984 roku został nominowany na biskupa, a 8 lat później objął stanowisko metropolity częstochowskiego, które pełnił do 2011 roku, kiedy to złożył rezygnację, przyjętą wówczas przez papieża Benedykta XVI.

Jak na wieść o śmierci duchownego zareagowała posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska? Z pewnością nie tak, jak można by było wymagać od osoby, która zasiada w polskim parlamencie.

Kolejny katolik, który wciskał ludziom bajki o niebie i piekle, więc wszyscy powinni się radować, że już tam jest – można wyczytać w komentarzu posłanki pod jednym z postów informujących o śmierci arcybiskupa.

To nie jest zresztą pierwszy tego typu antykatolicki wybryk Prokop-Paczkowskiej. Wcześniej kobieta zakpiła ze śmierci 750 chrześcijan zamordowanych w Etiopii. Oprócz tego zasłynęła także ze zrównania obecnej sytuacji osób LGBT z ofiarami Holocaustu.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij