Rozrywka

Skandaliczne słowa Kuby Wojewódzkiego. Obraził osoby z zespołem Downa

Showman Kuba Wojewódzki znowu wykazał się rażącym brakiem taktu. W swoim nowym programie obraził osoby z zespołem Downa.

Wojewódzki jest gospodarzem nowego podcstu który prowadzi wspólnie z prezenterem i radiowcem Piotrem Kędzierskim. Gościem pierwszego odcinka była aktorka Agata Kulesza.

W dyskusji pojawił się temat Porsche 987 Boxster, które aktorka wygrała w 2008 roku w Tańcu z Gwiazdami i przekazała od razu na aukcję na cele charytatywne. Wojewódzki przypomniał jej, że miała wtedy samochód dostawczy Subaru i chciała go wymienić na nowy pojazd tej samej marki. „Nie wiem, czy my możemy mówić, bo nas jednak sponsoruje najlepsza marka światowa, ale jak gadaliśmy przez telefon, to mówiłaś: “Jezu, Kuba, ja tak marzę o Subaru”. Pamiętasz?” – spytał jej.

Kędzierski przypomniał jej, że wcześniej miała też dostawczego Renault Kangoo. „Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy?” – spytał kiedy to potwierdziła.

Kiedy wyraźnie zażenowana aktorka spytała ich, czy naprawdę myślą, że określa ją posiadany samochód, Wojewódzki wygłosił szokujące słowa. „To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no” – powiedział, co drugi z prowadzących skwitował wybuchem śmiechu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. DoRzeczy Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij