Najnowsze wiadomości ze świata

Skandal we Francji! Banda imigrantów pobiła Polaka

Porażające informacje dopłynęły z Nicei. Grupa imigrantów zaatakowała bezdomnego Polaka, a po kilku tygodniach postanowiła się tym wyczynem “pochwalić” w internecie. Sprawców zdarzenia poszukuje policja.

Choć do ataku doszło na początku września, dopiero kilka dni temu sytuacja wyszła na jaw. Wszystko za sprawą udostępnienia przez napastników materiału ze zderzenia w mediach społecznościowych. Zgodnie z ustaleniami przekazanymi przez RMF FM, które jako pierwsze poinformowało o całym incydencie,  pobicie Polaka miało miejsce przy ulicy Louis Gassin znajdującej się w centrum Nicei. Agresywna grupa młodych mężczyzn pobiła i skopała bezdomnego 40-letniego Polaka. Jeden z agresorów nagrał całe zajście, na którym widać, że imigrancka grupka dobrze się bawiła podczas znęcania się nad bezbronnym mężczyzną.

Polak trafił do szpitala, gdzie został przebadany przez francuskich lekarzy. Mężczyzna nie odniósł ciężkich obrażeń, dlatego też mógł opuścić placówkę medyczną następnego dnia. Nie wniósł jednak skargi przeciwko swoim oprawcom. Francuskie organy ścigania wszczęły postępowanie dopiero wówczas, kiedy funkcjonariusze policji zobaczyli nagranie udostępnienie w sieci. Do tej pory udało się ująć część sprawców zdarzenia, policjanci wciąż poszukują jednak dwójki mężczyzn, w tym osoby, która na materiale filmowym kopała Polaka oraz samego kamerzystę.

Poniżej fragment nagranej bojki. Uwaga, nagranie jest drastyczne!

Źródło: Do Rzeczy/ RMF Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij