Najnowsze wiadomości z kraju

Skandal! Nurowska publicznie obraża Polaków „Prostactwo. Dno intelektualne”

Znana z antypisowskich poglądów powieściopisarka od początku programu wypowiadała się negatywnie o partii rządzącej. Nurowska uznaje, że PiS „ukradł Polakom państwo”, zarzekając się, iż choćby „leżała w grobie, to by wstała by bronić ojczyzny”. Michalak chciała dowiedzieć się co jest źródłem jej niechęci wobec obecnej partii rządzącej.
-Wszystko mi się nie podoba. Po pierwsze to zmierzanie w stronie faszyzmu. Po drugie czy znasz inne państwo, gdzie wszystkim steruje jeden człowiek z tyłu. Jeden zawiedziony człowiek ze złamanym życiem łamie nam życie wszystkim po kolei. – mówiła Nurowska, która dodatkowo obwinia większość Polaków za wybór obecnej partii.

Prowadząca program dziennikarka w pewnym momencie odniosła się do niedawnego zdjęcia pisarki, która zrobiła laleczkę voodoo ze Stanisławem Piotrowiczem, w którą wbijała szpilki insynuując jego „zabójstwo”. Większości internautów nie spodobała się taka forma sprzeciwu wobec polityków PiS-u, nie odbierając tego jako śmieszny żart. Nurowska ma jednak inny pogląd na tą sytuacją, co więcej uznaje wszystkich tych, co nie docenili jej „poczucia humoru” za „dno intelektualne”.
-To jest prostactwo i brak poczucia humoru – oceniła pisarka – To było śmieszne, ale tylko inteligentnych ludzi to rozśmieszyło. Tylko prostaków to nie rozbawiło. Ludzi nieinteligentnych, dołów społecznych. To właśnie te doły społeczne wyniosły ich (PiS), bo dostały 500+. – kontynuowała oczernianie ludzi, którzy nie docenili jej „żartu”., która oceniła program PiS jako „jawne oszustwo, absurd, przekupstwo. 

Pisarka odniosła się także do prezesa PiS. Uznała, że Jarosławem Kaczyńskim kieruje zemsta, a najbardziej obrywa się zwykłym ludziom. 
-Dla mnie Kaczyński jest wydestylowanym złem – powiedziała Nurowska 

Oberwało się także innym politykom. Robertowi Biedroniowi za to, że założył partię „w najgorszym możliwym momencie”, mając kierować się egoistycznymi ambicjami, a nie dobrem państwa. Jeszcze dalej posunęła się w kontekście Andrzeja Dudy oraz Donalda Trumpa. Przywódców odpowiednio Polski i USA uznała za „chorych psychicznie”. Jedyną różnicę, jaką między nimi wskazała ma być bezpieczeństwo państwowe, które Amerykanie posiadają, natomiast Polacy już nie.

Na koniec Nurowska wyraziła swoją deklarację, że będzie robić wszystko, aby PiS nie wygrał po raz drugi. Jak powiedziała, nie robi tego z powodu jakiegoś „patriotycznego zapału” tylko z rozpaczy. Promykiem nadziei na odbudowę Polski ma być jej bliska przyjaciółka Barbara Nowacka, która ostatnio przeszła do Koalicji Obywatelskiej. 
-Ja zrobię wszystko, żeby PiS nie wygrał drugi raz, mogę się nawet położyć na torach, niech mnie przejedzie pociąg, ale niech oni przegrają – wyznała

JD/ za Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij