Rozrywka

Siostra znanej polskiej piosenkarki została zakonnicą. Wybrała zgromadzenie o surowej klauzurze!

Kilka lat temu Gosia Andrzejewicz była jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Choć z biegiem lat jej popularność znacznie osłabła wciąż  cieszy się sporą grupą fanów, z którymi prowadzi ożywione dyskusje na swoich profilach na portalach społecznościowych. Do swojego konta na Instagramie Andrzejewicz często podchodzi z przymrużeniem oka, jak wówczas, gdy opublikowała tam filmik z “UFO”. Jednak, kiedy potrzeba jest też poważna. Zwłaszcza wówczas, kiedy pytania zadają jej inni użytkownicy.

Ostatnio gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami swoim życiem osobistym. Nie była jednak nachalna, ale zorganizowała sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania. Jedno z pytań, które zadano piosenkarce dotyczyło jej siostry. Okazało się, że wstąpiła ona do zakonu i to takiego o bardzo surowej klauzurze. Gosia przyznała, że to było wielkie wyzwanie ze strony jej siostry, ponieważ wymaga to od niej wielu wyrzeczeń. Co więcej, podobnie jak artystka jest ona piękną kobietą, a sama gwiazda uważa, że nawet piękniejszą od niej.

Tak, jest w zakonie zamkniętym o najsurowszej klauzuli. Nie może nigdzie wyjść, nawet na pogrzeb członka rodziny – odparła Andrzejewicz. – Siostra też jest piękną kobietą. Wyższa niż ja – dodała piosenkarka.

Siostra Gosi Andrzejewicz jest w zakonie już od kilku lat i jak przekonuje artystka, to był jej świadomy wybór.

– Moja siostra jest w zakonie zamkniętym, ale to była jej decyzja. Ona była bardzo zdolną osobą. Skończyła uniwersytet na wydziale biologii i pracowała już jako nauczycielka, mieszkała w swoim mieszkaniu. W pewnym momencie stwierdziła, że to nie jest to, co ona chce robić. Jej powołanie jest w zakonie i nikt nie miał wpływu na jej decyzję – mówiła w programie “Gwiazdy Cejrowskiego” 6 lat temu.

Jak widać, siostra piosenkarki jest wytrwała w swojej drodze i wciąż wiedzie życie osoby konsekrowanej wypraszając u Boga łaski dla nas wszystkich. W czasie Wielkiego Postu warto pamiętać o takich osobach i oddawać im także swoją modlitwę.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij