TVN będzie musiał zapłacić Publicystyka

Seksistowski skandal w TVN24? Blogerka opisuje bulwersujące zachowanie pracowników stacji

Jola Szymańska była gościem programu emitowanego na antenie TVN24, gdzie poruszała kwestie związane z prawami kobiet. Blogerka opisała w sieci bulwersujące zachowanie pracowników stacji.

Do sytuacji doszło w momencie, kiedy Szymańska oczekiwała na wejście na wizję. To właśnie wtedy miała usłyszeć wymianę zdań pomiędzy pracownikami stacji, którzy nie stronili od niewybrednych, seksistowskich żartów.

-“To Jola na górze, a ta druga na dole? Chcesz tak? Huehuehuehuehuehe” – czekając na rozmowę, słyszałam w słuchawce ze studia. I to nie jest fajne, że żartuje się w nim z kobiet, jednocześnie śmiejąc się, że “teraz nam już nie zarzucą, że nie zapraszamy młodych” – czytamy we wpisie blogerki.

https://twitter.com/szymanska_jola/status/1330918692557910018

Sprawa zbulwersowała wielu internautów, którym również nie spodobało się zachowanie pracowników TVN-u. Wiele osóbb nie kryło zaskoczenia, że do takich scen doszło w telewizji kreującej się na “postępową”.

Kilka godzin po publikacji wpisu do Szymańskiej zadzwonił Kamil de Virion – zastępca redaktora naczelnego TVN24 – który w imieniu stacji przeprosił za zaistniałą sytuację.

https://twitter.com/szymanska_jola/status/1330953923360940034

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij