Publicystyka

Seksbomba SLD pochwaliła się swoim sukcesem. Będziecie zaskoczeni

Justyna Klimasara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, młodych gwiazd Lewicy. Działaczka SLD chętnie dzieli się swoim życiem, a przede wszystkim feministycznymi poglądami z innymi. Tym razem kobieta pochwaliła się czymś, czego nikt zupełnie się nie spodziewał.

Młoda gwiazda Sojuszu Lewicy Demokratycznej to jedna z najgłośniejszych feministek w polskich mediach społecznościowych. Klimasara dość często podkreśla, że jest “silną i niezależną kobietą”, uderzając przy okazji, rzecz jasna, w patriarchat, który ma być odpowiedzialny za “zły los płci pięknej”. Stąd też działaczka Lewicy dość często stara się walczyć ze wszelkimi przejawami nierówności oraz stereotypami.

Od jakiegoś czasu Klimasara zaskakuje swoich obserwujących. Dziewczyna do tej pory twierdziła, iż nigdy nie gotowała i nie zamierza tego robić. Wszystko miało się zmienić, kiedy jej kolega miał stwierdzić, iż ona po prostu tego nie umie robić. W odpowiedzi kilka miesięcy temu pochwaliła się swoim pierwszym obiadem w życiu.

Teraz młoda działaczka SLD pochwaliła się swoim nowym sukcesem. Otóż Justyna Klimasara  zrobiła 3 maja swoje pierwsze tosty w życiu. Z serem i szynką, choć bardzo żałowała, że nie były wegańskie.

Pierwsze kroki w kierunku perfekcyjnej pani domu uczynione – świętowała Klimasara.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij