Najnowsze wiadomości ze świata

Sceny grozy w wesołym miasteczku. Ludzie spadali z karuzeli

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w wesołym miasteczku, podczas świątecznego jarmarku w Cardiff w Wielkiej Brytanii. W wyniku awarii, której uległa jedna z atrakcji, korzystający z niej ludzie zaczęli spadać na ziemię.

Wesołe miasteczko „Winter Wonderland” w Cardiff powstało z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Atrakcja jest elementem świątecznego jarmarku. To właśnie tam w sobotę doszło do niebezpiecznego zdarzeni w skutek awarii jednej z atrakcji.

Jak relacjonują świadkowie, około godziny 17 słychać było głośny huk. Kilka osób miało spaść na ziemię z kolejki. Dwie osoby zostały ranne na tyle powżnie, że ich stan wymagał przetransportowania do szpitala.

„Byłam wówczas na atrakcji Ice Skater z moim kuzynem. Wszystko była bardzo dobrze i nagle usłyszeliśmy ogromny huk” – powiedziała w rozmowie z “The Sun” 13-letnia Seren McCallum-Weller, która była świadkiem wypadku. Nastolatka relacjonowała, że nagle zobaczyli dziewczynę, która upadła na ziemię, z kolei inna osoba wpadła między barierki, a kolejkę. „Wszystko cały czas działało” – podkreśliła.

„Jedna z dziewczyn, które spadły, rozbiła sobie głowę, wszędzie była krew” – przyznała 13-latka. Dodała, że pracownicy wesołego miasteczka wyłączyli maszynę po około minucie.

Po wypadku czasowo zamknięto park. Nie wiadomo co było przyczyną awarii.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij