karambol Najnowsze wiadomości ze świata

Sąsiadka zastrzeliła duchownego na oczach jego dzieci

Pastor z Las Vegas został zastrzelony na oczach swojej rodziny przez sąsiadkę. Od dawna byli skonfliktowani.

46-letni Nick Davi został pastorem w 2024 roku. Mieszkał na zamkniętym osiedlu w północnym Las Vegas. Żalił się znajomym, że jest prześladowany przez sąsiadkę, 36-letnią Joe Junio. W końcu zgłosił całą sprawę do spółdzielni mieszkaniowej.

Jak doniosła telewizja Fox 5, w zeszłym miesiącu pastor i jego rodzina szykowali się do wyjścia na miasto. W pewnym momencie Junio podjechała do nich swoim samochodem i otworzyła okno. Jedno z dzieci pastora zaczęło nagrywać ją telefonem.

Gdy pastor podszedł do niej i spytał, czego nie chce zostawić ich w spokoju, kobieta sięgnęła po broń i postrzeliła go w brzuch. Następnie postrzeliła jego żonę. Jego dzieciom, które siedziały wtedy w samochodzie, nic się nie stało. Pastor zmarł w szpitalu, jego żonę udało się uratować.

Kobieta została aresztowana na miejscu zbrodni. Obecnie czeka w areszcie na proces. Została oskarżona m.in. o morderstwo, próbę morderstwa i napaść. Dodatkowo żona pastora podała ją do sądu, domagając się odszkodowania za śmierć męża. W swoim pozwie twierdzi, że spółdzielnia mieszkaniowa wiedziała, że ich problem z sąsiadką eskaluje, i że może dojść do przemocy, ale nie interweniowała.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij