Najnowsze wiadomości ze świata

Samolot odleciał bez niego. Pasażer wpadł w szał i zdemolował lotnisko

Personel lotniska w Palma na Majorce miał do czynienia z dość niecodziennym pasażerem. Pijany mężczyzna spóźnił się na samolot i gdy usłyszał, że nigdzie nie poleci wpadł w szał. W takim stanie zaczął atakować pracowników i demolować lotnisko.

W czwartek wieczorem pasażer samolotu linii Ryanair miał wylecieć z Majorki. Gdy stawił się przed lotniskowymi bramkami, obsługa zorientowała się, że jest on nietrzeźwy. Co więcej, mężczyzna nie przyszedł w porę na miejsce odlotu i samolot wystartował bez niego. Gdy się o tym dowiedział wpadł w szał i swoją złość rozładował na personelu lotniska oraz na otaczających go przedmiotach. Całe zajście zostało nagrane i umieszczone w sieci.

Mężczyzna w szale rozerwał swoją koszulę i uszkodził stojące obok meble. Zniszczył też komputery, rzucając nimi o podłogę. Gdy personel lotniska próbował zapanować nad sytuacją i uspokoić agresora, ten uderzył jednego z pracowników. Pasażer miał także wtargnąć do damskiej toalety i rozbić znajdujące się tam lustro. Następnie wziął kawałek szkła i zagroził, że odbierze sobie życie. Ostatecznie skaleczył się jedynie w brzuch.

Sytuację opanowała wezwana na miejsce policja. Funkcjonariusze aresztowali pasażera i skierowali go na badania lekarskie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij