Najnowsze wiadomości z kraju

Samochód wylądował na drzewie. Nie żyje dwóch 21-latków

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie informuje o tragicznym wypadku, do którego doszło pod Mrągowem. Na drodze numer 600 samochód osobowy, którym podróżowało trzech 21-latków, uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginęły dwie osoby.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej numer 600 między Szczytnem a Mrągowem. Funkcjonariusze z Olsztyna przekazali, że samochód z trzema osobami w środku zderzył się z drzewem. Dodano, że w wyniku uderzenia zginęło dwóch młodych mężczyzn.

Nieco więcej szczegółów zdradza Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie.

Osobowy saab na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo – informuje mł. asp. Paulina Karo.

Autem podróżowało trzech mężczyzn, wszyscy w wieku 21 lat – dodała. Z informacji przekazanych przez przedstawicielkę policji wynika, że dwóch mężczyzn zmarło na miejscu, a trzeci trafił do szpitala. Mł. asp. Karo podkreśliła, że na razie nie wiadomo, kto kierował pojazdem.

Policjantka poinformowała, że obecnie trwa ustalanie przyczyn wypadku, a pod uwagę brana jest m.in. zbyt duża prędkość pojazdu. Na miejscu wypadku pracuje prokurator.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij