Najnowsze wiadomości z kraju

Samochód uderzył w słup. Nie żyje trzech młodych mężczyzn

W Harmężach koło Oświęcimia doszło do tragicznego wypadku. W nocy samochód, którym podróżowało trzech mężczyzn uderzył w słup. Mimo działań służb żadnego z uczestników zdarzenia nie udało się uratować.

Jak poinformował mł. bryg. Zbigniew Jekiełek z Komendy Powiatowej PSP w Oświęcimiu, zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego wpłynęło o godzinie 3:41. Cytowany przez poslatnews.pl strażak przekazał, że początkowo informowano o dwóch osobach poszkodowanych.

W momencie przyjazdu strażaków na te dwie osoby były resuscytowane przez osoby postronne i policjantów – dodał.

Przedstawiciel straży pożarnej relacjonował, że z pojazdu ewakuowano trzeciego mężczyznę i wobec niego również podjęto działania reanimacyjne. Niestety nie udało się uratować życia żadnej z trzech osób podróżujących pojazdem. Jak podaje polsatnews.pl, ofiary wypadku miały około 25 lat.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu marki Renault Megane na łuku drogi z nieznanych przyczyn wypadł z jezdni, po czym uderzył w przydrożny słup energetyczny.

Śledczy ustalają tożsamość ofiar wypadku, bowiem żadna z nich nie miała przy sobie dokumentów. Samochód, którym podróżowali, pochodził z wypożyczalni.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij