kradzież laptopów Najnowsze wiadomości z kraju

Są wyniki sekcji zwłok 13-letniego chłopca, którego ciało znaleziono na szkolnym boisku

Wstępne wyniki sekcji zwłok nie pozwoliły na ustalenie przyczyn śmierci 13-latka, którego ciało znaleziono na boisku szkolnym w Bochotnicy – poinformowała PAP w poniedziałek prok. Magdalena Naczas z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

“Wstępne wyniki sekcji zwłok 13-latka nie pozwoliły na ustalenie przyczyn śmierci, dlatego w tej sprawie zostaną przeprowadzone dodatkowe badania, a ich wyniki dopiero dadzą odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci chłopca” – powiedziała prok. Naczas.

W czwartek około godz. 17 osoby postronne zauważyły ciało chłopca na boisku przy szkole w Bochotnicy. Podjęły reanimację, którą następnie kontynuowało pogotowie. Mimo to chłopiec zmarł.

Prokurator przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchał świadków. Chłopiec przebywał na boisku w towarzystwie rówieśników. Decyzją śledczych jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Prokuratura Rejonowa w Puławach wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci chłopca. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Źródło: PAP Autor: Piotr Nowak
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij