Najnowsze wiadomości z kraju

Rozbrajająca odpowiedź KSP na wpis Brejzy o działaniach policji. “Źródłem zapewne ten sam ekspert, który…”

Nie milkną echa od sobotniego protestu Strajku Kobiety, podczas którego doszło do starć z policją. Do sprawy odniósł się również senator Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Brejza, który poruszył kwestię użycia gazu przeciwko posłance Barbarze Nowackiej. Na jego wpis, w dość nietypowy sposób, zareagowała Komenda Stołeczna Policji

Pomimo wciąż trwającej pandemii koronawirusa nie ustają proaborcyjne manifestacje Strajku Kobiet. Gorąco było w sobotę, kiedy doszło do starć z policjantami. Manifestujący, z Martą Lempart na czele, wykrzykiwali w ich kierunku wulgarne hasła, a także próbowali się przepychać. Funkcjonariusze w pewnym momencie zostali zmuszeni od użycia gazu łzawiącego, w wyniku którego poszkodowana została m.in. posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka.

W obronie koleżanki stanął senator tej formacji, Krzysztof Brejza. “Akcją w Warszawie (kotły, gazem w posłankę) dowodził zca Komendanta Stołecznego Policji W.Pietroń. Dobry kolega nowego, „lubianego” przez młodzież, ministra z Lublina. Pan Pietroń zajmuje się w KSP … logistyką” – czytamy we wpisie polityka na Twitterze.

Na wpis senatora zareagowali administratorzy profilu “Policja Warszawa”, którzy odpowiedzieli w dość nietypowy sposób.

Szanowny Panie Senatorze, Źródło, które wskazuje na dowodzenie akcją przez zastępcę KSP ds. logistyki, to zapewne ten sam ekspert, który rozpuszcza plotki, że chce Pan wygryźć ze stanowiska Marszałka Senatu. Proszę nie wierzyć w fake newsy – odpowiedział profil KSP.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij