Najnowsze wiadomości z kraju

Rozbój w banku. Policjanci proszą kierowców o nagrania

Policjanci proszą o pomoc kierowców, którzy mają zamontowane w swoich pojazdach rejestratory wideo i w piątek rano przemieszczali się ul. Borowską. Chodzi o przesłanie zapisu wideo, ponieważ może być pomocny w wyjaśnieniu okoliczności rozboju w banku przy ul. Komandorskiej.

Oficer prasowy wrocławskiej policji podkom. Wojciech Jabłoński przekazał apel w związku ze sprawą rozboju w placówce bankowej, do którego doszło we Wrocławiu w Piątek rano.

“Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w związku z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu, do którego doszło w dniu 22 września 2023 roku, zwracają się z prośbą do kierowców, którzy w tym dniu w godzinach 8:30-9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń” – napisał Jabłoński w apelu.

Nagranie można przekazać bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki lub wysłać drogą elektroniczną: [email protected] na skrzynkę kontaktową komendy miejskiej.

“Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy mają związek z rozbojem w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu” – dodał Jabłoński.

Policja ze względu na dobro śledztwa nie podaje szczegółów tego przestępstwa. Zaprzeczyła jedynie, że sprawca miał broń.

Źródło: PAP Autor: Roman Skiba
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij