Najnowsze wiadomości ze świata

Rowerzyści pobili kierowcę, bo ośmielił się na nich zatrąbić

Grupa rowerzystów dokonała brutalnego pobicia kierowcy. Jeden ze świadków twierdzi, że nie spodobało im się, że na nich zatrąbił.

Zdarzenie miało miejsce w Los Angeles w czwartek wieczorem i zostało zarejestrowane przez przypadkowego świadka. Widać na nim stojącą na ulicy białą półciężarówkę z rozbitą przednią szybą, w której jeden z rowerzystów próbuje wybić boczne okno. Następnie rowerzyści podchodzą do stojącego na chodniku mężczyzny i zaczynają go bić. Kiedy pada, otaczają go i zaczynają kopać. Mężczyźnie w końcu udało się dobiec do samochodu, ale jeden z rowerzystów otworzył drzwi i zadał mu jeszcze kilka ciosów zanim dał radę odjechać. Po wszystkim świętowali jeżdżąc w kółko po ulicy.

Na razie nie wiadomo co było powodem tego incydentu. Policja z LA ujawniła, że pobity mężczyzna się do nich nie zgłosił. Autor nagrania, który pracował w biurowcu po drugiej stronie ulicy, powiedział mediom, że słyszał, że kierowca wcześniej potrącił jednego z rowerzystów i próbował uciec. Mający swój sklep w pobliżu miejsca zdarzenia jubiler twierdzi jednak, że rowerzyści wcześniej jeździli między samochodami i nie spodobało im się, że właściciel półciężarówki zatrąbił na nich gdy zajechali mu drogę.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij