Wiadomości sportowe z kraju i świata

Rodzinny dramat gwiazdy sportu. Jego córka utonęła w przydomowym basenie

Shaquil Barrett, gwiazdor futbolu amerykańskiego w tragicznych okolicznościach stracił córkę. Dziewczynka wpadła do basenu znajdującego się obok domu. Mimo starań lekarzy, dziecka nie udało się uratować.

Tragedia na rodzinnej posesji futbolisty Tampa Bay Buccaneers rozegrała się w niedzielny poranek. Około godziny 9:30 na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Medycy przyjechali do domu sportowca, by ratować jego córkę, która wpadła do basenu.

Jak informuje stacja CNN, dwulatka trafiła do pobliskiego szpitala. Powołując się na departament policji w Tempa, przekazano, że mimo starań lekarzy, niedługo po przewiezieniu dziecka do szpitala, stwierdzono jego zgon.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia lokalna policja. Na ten moment śledczy wykluczyli, by w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

To był czysto przypadkowy i tragiczny wypadek – oświadczyła policja.

W związku ze śmiercią córki swojego zawodnika przedstawiciele Tampa Bay Buccaneers wydali specjalne oświadczenie. Podkreślono w nim, że jest to „bolesne dla wszystkich członków rodziny Buccaneers”.

Nasze myśli i modlitwa są z Shaqiem, Jordanną i całą rodziną Barrettów w tym niewyobrażalnie trudnym czasie – napisano.

Chociaż żadne słowa nie mogą zapewnić prawdziwego pocieszenia w takiej chwili jak ta, oferujemy nasze wsparcie i miłość, gdy zaczynają przetwarzać tę bardzo głęboką stratę ukochanej Arrayah – dodano.

Shaquil Barrett jest zawodnikiem Buccaneers od 2018 roku. W tym czasie sięgnął z drużyną po zwycięstwo w Super Bowl 55.

Źródło: stefczyk.info/na podst.fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij