Rozrywka

Rodzice uznali, że jest zbyt wyzywająca na nauczycielkę. Mieli rację?

Pewna nauczycielka plastyki w szkole podstawowej wywołała oburzenie wielu rodziców. Nie podobają im się jej stroje, które uznali za zbyt wyzywające.

Nauczycielka – jej tożsamość nie została ujawniona – pracuje w jednej ze szkół podstawowych w New Jersey. Jest również influencerką, której konto na Instagramie śledzi ponad 870 tysięcy followersów. Pokazuje na nim głównie swoje zdjęcia w obcisłych, podkreślających jej niecodzienną figurę strojach.

https://twitter.com/Jaydpro_/status/1564290618192437249?s=20&t=tjdofvtisaXGKvCErsls8A

Nie było by z tym wielkiego problemu, gdyby nie fakt, że kobieta tak samo ubiera się do pracy. Jej Instagram jasno to pokazuje – wiele zdjęć na nim zrobiono w szkole, a na niektórych widać nawet jej uczniów. Dziennik New York Post informuje, że rozwścieczyło to wielu rodziców, którzy wyrażają swój gniew na nieodpowiednie stroje pod jej zdjęciami. Niektórzy mieli też żądać zwolnienia jej z pracy.

Nauczycielka odpowiedziała na te zarzuty w 14-minutowym nagraniu, które umieściła na swoim Instagramie. Stwierdziła, że spotykała się z takimi komentarzami ze strony mężczyzn, ale jej zdaniem dzieci nie myślą o takich rzeczach. Stwierdziła też, że jest dobrą nauczycielką, a jej uczniowie nawet w wakacje proszą ją o dodatkowe zadania domowe.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij