karambol Najnowsze wiadomości z kraju

Rodzice szukali dwuletniego dziecka. Okazało się, że zostało śmiertelnie potrącone

W Obiecanowie pod Makowem Mazowieckim zginął dwulatek. Dziecko najprawdopodobniej zostało potrącone przez samochód. Policja apeluje do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku.

W piątek o godzinie 18:34 policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu dwulatka. Rodzina prowadziła poszukiwania także na własną rękę. Dziecko zostało odnalezione przez ojca w rejonie drogi krajowej nr 57 w miejscowości Obiecanowo. Na miejsce udali się policjanci i wezwano karetkę pogotowia.

Jak informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, dziecko najprawdopodobniej zostało potracone przez samochód. Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej, po czym przewieziono go do szpitala.

Niestety pomimo udzielonej pomocy dziecko zmarło – przekazała przedstawicielka policji w Makowie Mazowieckim.

Policja zaapelowała do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat śmiertelnego wypadku. Zwrócono się także do kierowców, którzy posiadają nagrania z kamer samochodowych, jadących drogą krajową nr 57 z Makowa Mazowieckiego do Przasnysza w przedziale godzinowym 17:30-18:30. Informacje można przekazywać, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub na numer makowskiej policji: 47 704 72 00

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij