Najnowsze wiadomości z kraju

Ratownicy pokazali szokujące nagranie. Nieodpowiedzialne zachowanie na plaży

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Międzyzdrojach opublikowało nagranie, które ma być przestrogą dla plażowiczów. Widać na nim, jak do Bałtyku wchodzi dwóch pijanych mężczyzn, którzy ledwo trzymali się na nogach. Ratownicy przypominają, że połączenie alkoholu z kąpielą, może zakończyć się tragicznie.

Do zdarzenia, którego nagranie opublikowało WOPR doszło na niestrzeżonej plaży w Międzyzdrojach. Zlokalizowane tam kamery monitoringu zarejestrowały dwóch mężczyzn, chcących zażyć kąpieli. Problem w tym, że plażowicze, którzy postanowili wejść do wody mieli problem, żeby ustać na nogach. Jeden z nich przewrócił się, pociągając za sobą swojego towarzysza. Prawdopodobnie było to spowodowane tym, że byli pijani.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ratownicy zjawili się na czas i zapobiegli tragedii.

Jak co roku apelujemy o rozwagę i rozsądek. Alkohol i woda to połączenie, które może zakończyć się tragedią ­– podkreśla WOPR.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Facebook Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij