Publicystyka

Rafał Ziemkiewicz kpi z telewizji Lempart: jak chce się ją skompromitować, wystarczy pozwolić jej mówić

Środowiska wojującej lewicy z dumą ogłasiły nowy projekt medialny o osobliwej nazwie “wku***onaTV”, za jego realizację odpowiadają nowe gwiazdy ulicy: Marta Lempart i Klementyna Suchanow. Telewizja ma działać na platformie Youtube i być głosem “zbuntowanych” przeciwko tradycyjnym wartościom wyznawanym przez większość Polaków. O ocenę tego projekt został poproszony znany z dosadnych komentarzy publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Co ciekawe dziennikarz nie krył swojego zadowolenia z faktu powstania nowego medium. W rozmowie z portalem Dorzeczy.pl bez ogródek przyznał, że tego typu telewizja może przynieść odmienny skutek od tego zamierzonego.

– Uważam, że pani Lempart i pani Suchanow należą do tego typu ludzi, których jak się chce skompromitować, to wystarczy pozwolić im mówić. W związku z tym, powinno być ich w mediach jak najwięcej – ocenił publicysta.

Ziemkiewicz zauważył również, że nie tylko on zdaje sobie z tego sprawę. Zachowania Lempart i spółki oburzają większość społeczeństwa, co doskonale rozumieją przedstawiciele opozycji i mainstreamowych mediów, stąd na opozycyjnych kanałach głównego nurtu trudno znaleźć najbardziej skandaliczne popisy działaczek “Strajku Kobiet”.

– To charakterystyczne, że w bańce lewicowo-liberalnej jednak się ich tak bardzo nie pokazuje. Nie pokazano np. filmików jak instruuje posłów, jak poruszać się w zderzeniu z policyjnym kordonem, jak poruszać się w takich sytuacjach przy pomocy legitymacji poselskiej. Myślę, że jak powstanie ta telewizja, to będzie różne wydarzenia wyświetlać. A my będziemy mieli co komentować. To byłoby w zasadzie pozytywne – ocenił autor “Michnikowszczyzny”.

 

Źródło: stefczyk.info/na podstawie dorzeczy.pl Autor: pf
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij