Rafał Trzaskowski na kwarantannie. “W niedzielę dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zarażoną” Najnowsze wiadomości z kraju

Rafał Trzaskowski na kwarantannie. “W niedzielę dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zarażoną”

Rafał Trzaskowski poinformował za pośrednictwem Twittera, że przebywa obecnie na samoizolacji. Prezydent Warszawy chętnie uczestniczył w ostatnich dniach w Strajku Kobiet.

W niedzielę dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zarażoną #koronawirus SARS-CoV-2. W związku z tym rozpoczynam samoizolację. Jestem w stałym kontakcie ze współpracownikami, pracujemy w trybie zdalnym – czytamy we wpisie byłego kandydata na prezydenta RP.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Komisja Europejska zabrała głos ws. afery KPO 0 0

Komisja Europejska zabrała głos ws. afery KPO

Robisz zdjęcia na granicy? Słono zapłacisz. Jest projekt MSWiA 0 0

Robisz zdjęcia na granicy? Słono zapłacisz. Jest projekt MSWiA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij