Rozrywka

Przyjaciółka Tiny Turner wspomina ostatnią rozmowę z gwiazdą. „Powiedziała, że jest gotowa”

Podczas gdy cały świat opłakuje odejście Tiny Turner, przyjaciółka legendarnej piosenkarki zdradziła jak wyglądały ich ostatnie wspólne spotkania. Słowa, które chora artystka wypowiedziała niedługo przed śmiercią, chwytają za serce.

W środę wieczorem świat obiegła informacja o śmierci Tiny Turner.

Tina Turner, królowa Rock and Rolla, zmarła w spokoju dziś w wieku 83 lat po długiej chorobie w swoim domu w Kuesnacht pod Zurychem w Szwajcarii. Świat traci legendę muzyki i wzór do naśladowania – przekazał menedżer artystki.

Gwiazdę muzyki nie opuszczały problemy zdrowotne. Zmagała się m.in. z chorobą nerek i przeszła udar. W ostatnich momentach życia towarzyszyła jej m.in. przyjaciółka, Cher. 77-latka, która również jest piosenkarką odwiedzała schorowaną koleżankę w Szwajcarii. O ich spotkaniach opowiedziała w rozmowie z „The Beat With Ari Melber”.

Zaczęłam ją odwiedzać, bo pomyślałam, że muszę poświęcić ten czas naszej przyjaźni, żeby nie pomyślała, że ktoś o niej zapomniał. Odwiedzaliśmy ją na zmianę i to zdawało się ją uszczęśliwiać – przyznała wokalistka.

Mówiła, że nie ma dla mnie za dużo czasu, a 5 godzin później wciąż śmiałyśmy się, jak szalone. Dobrze się bawiła, mimo że była naprawdę chora i nie chciała, żeby ludzie o tym wiedzieli – opowiedziała Cher.

77-latka podkreśliła, że Turner była silna i walczyła z chorobą przez długi czas.

Kiedyś powiedziała mi, że jest już naprawdę gotowa i po prostu nie chce tego dłużej znosić. Może nie wygrała każdej bitwy, ale stoczyła każdą wojnę. Walczyła o wszystko, w co wierzyła – wspomina przyjaciółka zmarłej gwiazdy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. PAP/EPA

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij