Najnowsze wiadomości z kraju

Przez pijaną kobietę dziesięć osób trafiło do szpitala

W miejscowości Wygoda pod Radomskiem doszło do wypadku w wyniku którego dziesięć osób trafiło do szpitala. Kobieta, która zdaniem policji go spowodowała, miała 4 promile alkoholu we krwi.

Aneta Włazowska z KPP w Radomsku poinformowała, że 0 6:20 rano policjanci dostali zgłoszenie o wypadku na drodze nr 784 pomiędzy Radomskiem i miejscowością Gitle doszło do wypadku. Po dotarciu na miejsce znaleźli dwa rozbite pojazdy – busa i osobowego Nissana Quashquai – przewrócone i leżące w rowach po przeciwległych stronach jezdni.

Policjanci w pierwszej kolejności razem ze strażakami zajęli się niesieniem pomocy poszkodowanym. Busem podróżowało dziewięciu mężczyzn, z czego siedmiu było obywatelami Ukrainy. Wszyscy odnieśli obrażenia i konieczne okazało się przetransportowanie ich do szpitali w Częstochowie, Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim, jak również wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja poinformowała, że trzech z nich jest w stanie zagrażającym życiu.

Obrażenia odniosła również 36-letnia kobieta z gminy Gidle, która kierowała Nissanem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to właśnie ona doprowadziła do wypadku zjeżdżając swoim autem na przeciwległy pas i uderzając nim w busa. Jak się okazało miała we krwi 4 promile alkoholu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. O2 Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij