Najnowsze wiadomości ze świata

Przez 20 lat ukrywał przed swoją partnerką szokujący sekret

Po niemal 20 latach związku kobieta poznała prawdę o swoim partnerze. Okazało się, że nie był tym, za kogo się podaje.

Zdarzenie miało miejsce w Wielkiej Brytanii. Kobieta o imieniu Mary -dziennik Guardian, który ujawnił całą sprawę, zataił jej prawdziwą tożsamość – była od 19 lat w związku z tym samym mężczyzną. Mieli nawet wspólnie dziecko, zaręczyli się i mieli wkrótce wziąć ślub. W 2020 roku dowiedziała się jednak, że nie jest tym, za kogo się podaje.

Mary była przekonana, że jej partner jest przedsiębiorcą. Wtedy jednak okazało się, że tak naprawdę jest policjantem. Często pracował pod przykryciem i tożsamość, pod którą go znała, była wymyślona na potrzeby policyjnych operacji. Guardian twierdzi, że jego przełożeni wiedzieli o tym co najmniej od 2013 roku, ale jej nie powiedzieli. Gdy się dowiedziała, mieli na nią naciskać, żeby nikomu o tym nie powiedziała. Twierdzili, że boją się zamieszek, ale zdaniem jej rodziny bali się odpowiedzialności za to, co zaszło.

Kobieta nie chce teraz o tym opowiadać, ale jej siostra zdradziła, że ciężko to przeżyła. „Jest cieniem osoby, którą znaliśmy. To wszystko ją złamało” – powiedziała dziennikarzom – „Miała myśli samobójcze. Codziennie płacze. Nie śpi. Bardzo się boi”. Dodała, że ich ojciec tak się zestresował całą sytuacją, że trafił z jej powodu do szpitala, a ich matka nie może spać po nocach i przyjmuje antydepresanty.

Na razie nie jest jasne, dlaczego mężczyzna nie zdradził swojej partnerce prawdziwej tożsamości. Rzecznik policji z Avon i Sommerset potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce, ale podkreślił, że kobieta nie miała nic wspólnego z jego obowiązkami służbowymi. Także jej rodzina twierdzi, że Mary jest szanowanym członkiem społeczności lokalnej i ani ona, ani oni nie mieli nic wspólnego ze światem przestępczym. Sprawę bada obecnie Niezależne Biuro ds. Postępowania Policji (IOPC).

Źródło: Stefczyk.info na podst. Guardian Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij